Web Yazılım Çözümleri

Web Yazılım Çözümleri, kullanıcılar tarafından gözle görülür şekilde fark edilmeyebilen ancak arka planda sistemin çalışmasını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar, web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden tüm içerikleri kapsar. Bu nedenle web yazılımı, web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden tüm yazılımsal içerikleri ifade eder.
Arge Tekno olarak size özel bir şekilde web tabanlı portal, özel modül ve eklenti gibi tüm özel yazılım çözümlerini sunuyoruz. İşinizi kolaylaştırmak için size en uygun ve özel çözümleri sunabiliriz. Ayrıca, ihtiyacınız olan her türlü yazılım çözümlerini size özel bir şekilde yazabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web Sitesi Tasarımlarımız

E-Ticaret ve kurumsal temalarımıza göz atın.

Demoları inceleyin
Nasıl Çalışıyoruz

Yazılım Çözümleri

Talep Analizi ve Teknoloji Eşleştirmesi

Markanın isteklerine göre gerekli olan teknik ihtiyaçları belirliyoruz ve hangi yazılım araçlarının bu ihtiyaçları karşılayabileceğini tespit ediyoruz.

Proje Süreci

Projeyi gerçekleştirmek için ihtiyaçlar ve imkanları dikkate alarak planlıyoruz ve projeyi marka ile sürekli olarak iletişim halinde olacak şekilde yürütüyoruz.

Projenin Canlıya Alınması

Markadan gelen istekler doğrultusunda projeyi son haline getiriyoruz. Tüm testleri de tamamlayarak projeyi canlıya alıyoruz.